Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lassú Internet, mi lehet a...

ChuckCOD4 kérdése:

Lassú Internet, mi lehet a gondja?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom , hogy még 1 másfél éve vettem egy közepes netet modemmel. Akkor a net elég gyors volt, az online játékok nem laggoltak , de egy 2-3 hónapja ez megváltozott. Lassabban tölti be a honlapokat és játék közben a pingem 200-300-500 között sőt még néha a 900-at is eléri. Meg tudná mondani valaki ,hogy a Modemnek( túlterhelés miatt) vagy másnak van baja és milyen ügyen hívhatnám fel a szolgáltatómat.
2011. júl. 16. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Az op rendszered menyire régi?

vagy is mióta van fenn a gépeden

2011. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már többen is jeleztek felém ilyen problémát! Valószínűleg rengeteg olyan alkalmazás van amely internetet igényel és folyamatosan frissítéseket keresnek maguknak!


CCleaner programot ajánlom, azzal tiltsd le a számítógép bekapcsolásakor elinduló programokat! DE JÓL NÉZD MEG MIK AZOK! Minek ismeretlen a neve, azt hagyd békén!


[link]

2011. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de nem is tudom h ez segítene-e mert most raktam ( 2 hete kb) a Win7-emet és nincs rajta olyan sok progi. am az előző Win7-emen is lassú volt a net :S azt mondják páran , hogy mivel sokat torrenteltem zenéket, játékokat, az lelassíthatta a netemet vagy vmimet úgyh nem tom lehet h maga a modemnek lehet hibája vagy 1x nagyon lterhelhettem a netemet :S nem tudja valaki mit tudok ilyenkor csinálni? (am a CCleanert kipróbálom és ha működik jelezni fogom)
2011. júl. 16. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!