Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom letiltani weboldala...

Hogy tudom letiltani weboldalakat, és a letöltéseket?

Figyelt kérdés

Testvérem 2 napja kezdett el letöltögetni.

Eredmény:

700 mb program, amiröl fogalma se volt hogy mik.

31 virus.

És kb 2X lasabb a gép.



Két torrent oldalt szeretnék letiltani, de nem véglegesen, ugy hogy én bármikor tudjam használni.


És ha jol tudom direct download a neve a "másik" letöltésnek, és azt is korlátozni kéne valahogy.


:(


2011. júl. 15. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, nemtudom idősebb, vagy fiatalabb, de ha torrentezik, nagy valószínűséggel ért a gépekhez, így egyszerűbb letiltásokt 10 perc alatt megtalálja!! Lehetne elvileg a böngészőben, tűzfalban, vírusirtóban, routerben (tűzfalában), torretnben letiltani, pontosan nem tudom mindet,hogy kell, de ezeket viszonylag könnyű megtalálni, és szinte a windows segít ,ha látja, hogy te meg akarsz nyitni vlaamit, és felajánlja,hohy átállítja a beállításokat, szóval, ezek könnyen háríthatók!!! Viszont asszem a win7-nek van ilyen szülői felügyelő része, amiben lehet weboldalakat letiltani, és ott jelszóval tudod elzárni a beállítást, így ha meg is találja, nem tudja átállítani, és te viszont fel tudod oldani az oldalakat magadnak!!!


Win7-en:

Start gomb -> Vezérlőpult -> Szülői felügyelet, itt tudod talán beállítani, de lehet,hogy le kell venned a tesód fiókjáról a rendszergazda jogot egy időre!!!

2011. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Smartguy86 ***** válasza:
Csinálj neki külön felhasználói profilt, és ott elég részletesen meg lehet adni, hogy mikhez férhet hozzá a gépen. Azért nem árt, ha utána nézel, hogy rendszergazdaként milyen lehetőségeid vannak.
2011. júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!