Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megmondaná nekem valaki a...

Martial Artist kérdése:

Megmondaná nekem valaki a photoshop legújabb verziója és a letöltési helyét? (több lent)

Figyelt kérdés
Szeretném letölteni a photoshop legújabb verzióját ami ha jól tudom a CS5-ös. Letöltési hellyel már egyszer pórul jártam, egy sikertelen letöltésnél vírus miatt majdnem tönkrement a gépem. Tudna valaki egy viszonylag biztosságos oldalt mondani ahonnan letölthetem a legújabb verziót?
2011. júl. 15. 00:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ha jól tudom, legálisan sehol sem lehet kapni photoshopot teljes verzióval, és ingyen. Túl szép lenne.
2011. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Pj0tr ***** válasza:

Ad1 A torrentezés vissza is tölt.

Ad2 A szoftvereket továbbra sem lehet letölteni, hiszen ott van az eula amit elfogadsz telepítéskor.


Szóval kérdezd meg újra a százados ismerősödet. Filmekért nem csesztetnek (csak mondj egy olyan oldalt ahol nem kell feltölteni is...), de a szoftverekért továbbra is.

2011. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ad1: Visszatöltés nem megosztás?! Olvasd el mégegyszer az előzőt.

Ad2: Birtokolhatod, csak nem rakhatod fel! Akkor még nem kukorékol a "Jogi Tökön Rúgások Összessége" c. mű:D

G.

2011. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!