Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Haldoklik a képernyőm?

Haldoklik a képernyőm?

Figyelt kérdés
Ma este már 3-4x elsötétült a képernyőm a laptopomon (nem lett teljesen fekete, halványan látszottak az ablakok, csak totál nem volt fényerő). Alvóba tettem a gépet, majd vissza, és az segített. Lehet, hogy tönkre fog menni? Meg lehet az ilyen javítani, vagy már akkor inkább új laptopot érdemes venni? Sajnos a jótállás már lejárt egy éve (3 éves gép, Toshiba)
2011. júl. 13. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Inverter bedöglött/bedöglik, 10ezer+szerelés kb a díj általában.
2011. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudom mondani, mint az első, de van még egy tippem:

Nézd meg az energiagazdálkodási beállításokat alaposan, esetleg állítsd default-ra.

2011. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.

nem lenne rossz ötlet, de a rendszer nem tud belenyúlni az inverter áramellátásba, vagy az egész kijelzőt kapcsolja le fénnyel mindennel, vagy semmit, de egy próbát megér, csodák voltak, vannak, lesznek.

2011. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"2.

nem lenne rossz ötlet, de a rendszer nem tud belenyúlni az inverter áramellátásba, vagy az egész kijelzőt kapcsolja le fénnyel mindennel, vagy semmit, de egy próbát megér, csodák voltak, vannak, lesznek."


Kár volt beleszólni ....

2011. júl. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem egy képkockám "kiégett". magyarul van egy fekete pont a képernyőmön :D
2011. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!