Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gép (elvileg) elég erős,...

A gép (elvileg) elég erős, mégis gondjaim vannak vele. Miért? .

Figyelt kérdés

Nem olyan durva a gépem, de azért szerintem jelenleg megállja a helyét:

Oprendszer: Windows 7

Processzor: QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition 965, 3416 MHz (17 x 201)

RAM: 4 GB

VGA: NVIDIA GeForce GTX 465 (1024 MB)

DirectX: DirectX 11.0

Memória: 931 GB, ebből 555 GB szabad

(Ha valamit kihagytam kérdezzetek rá!)

A gép elég gyors alapvetően, de amikor játékra kerül a sor (elég gyakran), akkor már bajban vagyok, ugyanis nincs olyan játék, ami ne fagyna le rajta (maradjunk az igényes, kidolgozott játékoknál). Az esetek többségében nem fagy le a gép, bár az is előfordul, de főleg az a gond, hogy a monitor egyszercsak befeketedik, kiírja hogy No Input Detected, majd a gombja narancsra vált. Sokszor pedig egyszerűen csak kilép a játékból, beakad a hang, és kiír valami hibaüzenetet (ha ez lényeges akkor kérdezzetek rá és leírom). Az játékonként változó hogy melyiknél mi történik, de a lényeg mindig ugyanaz, nem tudok nyugodtan játszani 1 órát sem.

A játékok amelyekkel próbléma adódik/adódott:

- Call of Duty: MW, MW2, Black Ops

- Battlefield: BC2

- The Witcher 2

- LEGO Star Wars: The Clone Wars, Pirates of the Carribean

- Team Fortress 2

- Portal 2

Most hirtelen ezek ugrottak be, de biztos volt más is. Elnézést a hosszú szövegért, de remélem így eléggé érthető a dolog, mert nagyon kéne a segítség!


2011. júl. 12. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
videokártya driver frissítés vagy vírusos a gép
2011. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha valami tuningolva van, vedd vissza, mindenképpen vga gond lesz, a gtx465 eléggé melegedik, próbálj meg letölteni egy gpu-z-t, állítsd be rajta a hőmérséklet naplózást, indíts el játékot, és kifagyás után a szöveges dokumentumban ellenőrizd a hőmérsékleteket.
2011. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A drivert nemrég frissítettem, a gép nem hiszem hogy vírusos, mert a probléma azóta fennáll, hogy megvan a gép (kb. fél éve...), gondolom a vírus nem tartozék egy PC-hez. Egyébként mi is( én meg aki szereli a gépet) arra gyanakszunk hogy a videókártya a ludas, csak nem értjük miért, amikor már van a gépben + ventillátor is. Viszont az a hőmérséklet ellenőrző program vagy mi jól jöhet. De mi számít normálisnak egy videókártya hőmérsékletének?
2011. júl. 13. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
80fok felett már gázos hosszú időre.
2011. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!