Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kideríteni ki...

Hogyan tudom kideríteni ki lehet ő? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van a facebookon egy ember aki nem hagy békén és a hátam mögött hazudozik. Vírusokat tesz ki stb. Lehet, hogy hacker? Ha kérdezem ki ő kitalál olyan sztorikat, hogy milyen szerencsétlen meg ilyen meg olyan baja van. Képe sincs kint. Sok más ismerősömet zaklatja. Hogyan tudom kideríteni ki ő? Nincs valami ötletetek? Vagy valami program hozzá, amivel ki tudnám nyomozni? Válaszotokat előre is köszönöm.
2011. júl. 12. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyennel, tiltsd le.
2011. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

Vagy esetleg ha nem foglalkoznál ilyen szenny oldalakkal, nem lenne ilyen problémád.


Minden majom beregisztrálja magát abba a pöcegödörbe, aztán sír, hogy baja van.

2011. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most ne azt nézzétek, hogy facebook hanem, hogy ki ő. Mert szerintünk valaki olyan lehet aki nem messze lakik tőlünk. Lehet ez más közösségi oldalon is.
2011. júl. 12. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazat adok a másodiknak.Nekem is volt rövid ideig ez a szenny oldal, de ott hagytam.Tele van mindenféle ökörködéssel, meg elmeroggyant bejegyzésekkel.

Hagyd ott a francba, ne idegesítsd magad a mások ilyenirányu elfajult degenerált nyavajgásaival.

2011. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jajjj de most ne azt nézzétek h facebook épp azon gondolkoztam leírjam e h melyik közösségi oldal. most nem az a lényeg...
2011. júl. 15. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!