Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet megtalálni a Windows...

Hol lehet megtalálni a Windows 7-hez a PRODUCT KEY-t?

Figyelt kérdés
Activálni szeretném a gépemen a Windows 7-et de kéri ezt a PRODUCT KEY-t és nem talalom sehol! Hol lehet ezt megtalalni?
2011. júl. 7. 13:54
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Ha nem jogtiszta a Windows, hanem valahol mondjuk letorrentezted vagy egyik barátoddal írattad ki vagy kaptad tőle kölcsön, akkor hiába keresed, mert nem fogod megtalálni!

Ez esetben segít a loader:

*****


Ha eredeti a Windows -od van, akkor OEM vagy előtelepített verzióknál megtalálod a gépre ragasztott holografikus Microsoft feliratú címkén. Dobozos változat esetén, meg a termék dobozán belül, egy kártyán.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig a Windows 7 Starter volt fönt és probaltam a Loader-el aktiválni de nem sikerült! Most megszereztem a Windows 7 Ultimate-t ezzel meg nem probáltam a Loadert! De most a javaslatoddal letöltöttem, instalaltam és mar aktiválta is a Windows-ot! Ugyhogy nagyon szépen köszönöm!!! Csak még azt nem értem hogy a Starter eredeti volt és végig olvastam a boritojat meg azt a kis könyvecskét ami a CD-vel volt mellékelve de abban sem irta?! De most mar mindegy, ez az Ultimate jobb mint a Starter és most aktiválva is van! Ezért még egyszer köszönöm! :)
2011. júl. 7. 14:22
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Valamikor a gyártó a BIOS-ba flash -eli a termék kulcsot (SLIC in BIOS). Ezt a Microsoft dolgozta ki a számukra, hogy egyerűbb legyen a termék aktiválás.

Ez esetben nem kéri a Windows a termékkulcsot, hanem a BIOS -ból olvassa azt ki a telepítés alatt.


Ha nem ezt a technikát használja a gyártó, akkor az OEM címke minden esetben fel van ragasztva a gép oldalára, vagy Laptop esetén az aljára.

2011. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!