Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ír ki hibakódot?

Miért ír ki hibakódot?

Figyelt kérdés
Szóval van egy HP laptop,de nem tudom milyen fajta.2008-ban lett véve akkor Vista op.rendszer volt rajta utána lecserélték xp-re és most újra szerettem volna telepíteni win7re de nem olvassa be a win7 telepítő DVD-t.A DVD 100%, hogy müködik kilett már próbálva nem 1x.Próbáltam hordozható HDDröl is és akkor se.Boot menüben beállítom hogy mire bootoljon és kiválasztom hogy dvd ok és semmi.hiba üzenetet ír ki.Miért van ez?DvD lejátszó van benne szóval nemtudom hol a gond.Kösz előre a válaszkat!
2011. júl. 6. 10:39
 1/4 A kérdező kommentje:
az xp nél pedig kell neki valamilyen floppy mert valami más gyártó az mi?
2011. júl. 6. 10:42
 2/4 zsomkovacs ***** válasza:
Mi a hibaüzenet, amit kiír?
2011. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mind1 win7 nem fontos. de az xp telepités amikor elindul lenyomom az F2 őt és utánna "Helyezze be a hajlékonylemezt a meghatóba az alábbi címkéjű lemezt.Windows automatikus rendszerhelyreálitási lemez"
2011. júl. 6. 13:36
 4/4 A kérdező kommentje:
am hp 530
2011. júl. 6. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!