FPS-növelése?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
új gép, lejjebb veszed a felbontást,részletességet,húzod a procit meg a VGA-t
2011. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezdesz játszani, kapcsolj ki minden progit ami nem kell(böngészőt meg ilyesmiket).Gyors megoldás hogy leszeded a grafikai beállításokat minimumra, de eléggé gány lesz így.Hosszú távon új gép kell.
2011. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt az "új gép" dolgot szinte minden ilyen kérdésnél odaírják .. bár nem tudom mi értelme, mert szerintem a kérdező is tudja azt, hogy azzal lehetne a legjobban megoldani, de biztosan nem engedheti meg magának (mai világban ez nem meglepő) ... úgyhogy ennyit erről ... amúgy visszatérve erre, mint mondták programok kikapcsolása, és ajánlom figyelmedbe az Evga Precision nevű programot, amivel a VGA - t tudod húzni, és nem veszélyes, persze nem árt azért az óvatosság. Azzal még a kezdők is tudnak húzni, csak vigyázz ne húzd épp a max. - ra ..
2011. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

utolsó!


ha értenél hozzá tudnád, hogy van egy határ ami után már a húzás sem ér semmit,valamint a húzáshoz erősen ajánlott a jobb hűtés. Én is egy 6 éves gépet nyúzok egyébként,ismerem a korlátokat.

2011. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!