Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyadék került a gépházra...

Folyadék került a gépházra mit tegyek? Gyorsan valaki pls,

Figyelt kérdés
pontosabban kola, lent volt a gépház előtt és nyultam le érte nem tudtam hogy le van csavarva a kupakja és az elejére ráömlött az USB-s és a bekapcsolási gombhoz mit tegyek lesz valami gond? de az USB-s részén nincs védő rész és valószínű belement az USB csatlakozóba is.
2011. júl. 3. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
ameddig meg nem szárad kapcsold ki..
2011. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
áramtalanítsd teljesen és szárítsd ki. megpróbálhatod hajszárítóval szerintem...
2011. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki és húzd is ki, majd szedd szét, és takarítsd ki enyhén nedves ruhával. Az alaplaphoz, meg a fontosabb hardverekhez ne nyúlj, ha viszont arra is ment a kólából, akkor nagy valószínűséggel annak annyi, a házat viszont letakaríthatod. Én is jártam már hasonló cipőben, és én is pont kólát öntöttem rá véletlen, de csak a gépházra ment, a belsejébe szerencsére nem (pedig az oldala is le volt véve).
2011. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
papirszapivel megtöröltem megpróbáltam az usb-s részt is
2011. júl. 3. 11:46
 5/8 A kérdező kommentje:
és elöl betud folyni valahol? mert nekem ott fedve van kivéve az USB-nél
2011. júl. 3. 11:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kefirt borítottam rá, de nem lett baja, nem folyt bele. Régen ezt úgy tanították, hogy számítógépnél nem eszünk és iszunk. Régi szép idők.
2011. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van ott valahol kéznél hajszárító? Azzal gyorsabban megy.
2011. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekünk is úgy tanították de hát ki nem szegi meg?
2011. júl. 3. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!