Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kékhalál ezzel a hibakóddal?...

Kékhalál ezzel a hibakóddal? Mit csináljak a géppel?

Figyelt kérdés

[link]


Naponta többször van ilyen, általában nem terhelem semmivel a gépet, a neten szótárak vannak megnyitva, meg az open office, amik a munkámhoz kellenek.

Rákerestem, a processzorról találtam valamit, hogy illesztőprogramot kell cserélni. Megnéztem, de az enyém már az újat használja eleve, úgyhogy nem segített.

Mit csináljak?


2011. júl. 2. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakfordító vagy? :-)
2011. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, fordító vagyok :) De nem ez a lényeg, a gépemmel mi legyen? Nyakamon a határidő, és így nem lehet dolgozni :S
2011. júl. 2. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Sokszor ez hardveres memóriahibára utal, vagy túlhúztad a gépet.


Tesztelj:

[link]

2011. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

nekem is csinált ilyet csak 3 dolgot tehetsz

-új gép

-ha Gigabyte alaplapod van általába azoknál szokott lenni akkor meg nézed az alaplap RAM kompatibilitás listáját ezt a www.gigabyte.hu oldalon meg tudod nézni ha gb alaplapod van ha nem akkor a gyártó oldalán.

-BIOS update

2011. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL Több mint valószínű, hogy valamilyen driver okozza, telepítsük újra a rendszert. Kicsi az esélye, de okozhatja sérült memória vagy lapozófájl is. Ezek ellenőrzése gyors és biztos, ezért célszerű ezzel kezdeni.
2011. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mentsél le mindent és rakd újra a Windows-t. Mást nem lehet tenni, sajna.
2011. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az leghamarabb két hét múlva fog menni, addig van valami ideiglenes megoldás?
2011. júl. 2. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!