Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A DVD meghajtó nem olvassa be...

A DVD meghajtó nem olvassa be a DVD-ket, viszont CD-ket igen. Miért van ezt? ->

Figyelt kérdés
A DVD-ről akartam átmásolni cuccokat, aztán megakadt. Újraindítottam a gépet, mert miután le akartam állítani a másolást lefagyott. Azóta a DVD-ket nem olvassa be, viszont a CD-ket igen. Mit csináljak?
2011. júl. 1. 20:12
 1/8 csapo1002 ***** válasza:
Sajna az olvasófej megadta magát.:( Nálam is ugyan ez van az egyik író-olvasóval.
2011. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor a CD-ket, hogy olvassa? És így egy újraindítás alatt?
2011. júl. 1. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Külön fejek vannak...
2011. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod eltávolítani, újratelepíteni a meghajtód, ha akkor is ez a helyzet, lehet tényleg most jött el a vége...
2011. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A cd és dvd közt az a legnagyobb különbség, hogy másmilyen hullámhosszúságú lézernyaláb pásztázza a lemezt ( nem is beszélve a Blue Ray lemezekről). (cd: 780nm; dvd:650nm; Blue Ray:405nm)
2011. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el! Nem hiányzott... :(
2011. júl. 1. 20:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy lehet, hogy csak így egyik pillanatról a másikra?
2011. júl. 1. 21:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megoldva!:D Kikapcsoltam, áramtalanítottam és működik. :) Örülök, hogy nem kell fölösleges kiadásokba verni magam! Még egyszer köszi a válaszokat!
2011. júl. 1. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!