Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Időnként magától kikapcsol a...

Időnként magától kikapcsol a gép és nen vírusos. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 17:04
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Próbáld meg hogy bekapcsolod és megmozgatod az egér kábeljét, egész a tövénél szokott a sok mozgástól megtörni a szigetelés és zárlatot okoz amit a gép azal jutalmaz hogy kikapcsol. Elölapi usb csatiknál volt már hogy kitört a müanyag ami az érintkezöket tartja és zárlat van, söt volt olyan hogy a power gomb vagy reset gomb hibás és nem szakit meg teljesen, multiméterrel le tudod ellenörizni megaohmos nagyságrendben hogy nem vezet e véletlenül nyugalmi állapotban.Persze feltétlenül nézd át amit elöttem is irtak hogy nem e melegszik tul. pl s478 as prociknál volt hogy eltört a kis müanyag fülecske amibe kapaszkodik a cooler és nem feküdt fel rendesen a procira. 775 ösnél pediglen az ügyetlen megoldás az a pushpin szerüség( szurka) van hogy kiakad és megint csak nem fekszik fel a procira
2011. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 davyd921 válasza:
Amúgy akkor mi lehet a gond hogy nekem alvó állapotba úgy mond kikapcsolt és bekapcsoló gomb és rest gomb se reagált csak úgy, hogy le kapcsoltam szüntet mentes hosszabítót utána vissza és minden rendbe volt pénteken és szombaton is elég rendese használtam a gépet nem volt semmi baj...... és tegnap este is lehetséges hogy kikapcsolt magától
2014. aug. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!