Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milrt nem megy a gta san...

Milrt nem megy a gta san andreas a gépemen (Wxp 32bit)?

Figyelt kérdés

Hali mindeki

Újratelepitettem a gépemet windows xp 32 bittel feltelepitettem a hangkártya és videókártya illesztőjét is egy két hónapig ment a san andreas de most ha el akarom indítani a san andreast a simát bejön a fehér kép utánna elindul a játék kiirja a Rocstar Games izéket de utánna a start game meg ilyenek helyett ilyen vonalak jönnek ki le is fotóztam Link: [link]

és a a multit indítom el akkor rámegyek ugye h connect ottis bejön a fehér kép utánna meg crashel majd kiírja ezt

Link: [link]

ha valaki tud valamit akor legyen szives írjon mert má megőrülök hogy nemtudok játszani vele és nagyon megköszönném na sziasztok


2011. jún. 30. 13:46
 1/10 A kérdező kommentje:
*Miért
2011. jún. 30. 13:55
 2/10 anonim ***** válasza:
memória vagy videokártya vagy játék probléma sztem
2011. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Játék probléma szerintem nem lehet ugyanis már többször újratelepítettem és már másik san andreast is töltöttem le de nem jó akkor lehet videókártya? vagy memória?az segítene ha megin ujratelepíteném a gépet?
2011. júl. 3. 01:01
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez tényleg memhiba gyanús probléma


próbálj ki egy memtest-et pendriverol (vagy floppyrol), abból hamar kiderülhet:

[link]

2011. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tedd ffl meg1x.

Ne torold le a jatekot siman tedd fel ujbol ugy hogy mar fenvan 1x es felulirja ha vmi hianyzik azt elnenti.

En is jartam igy a dirt3 al veletlenul kitoroltem vmit

2011. júl. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Baszus még a san andreas sem fut? a gépeden jézusom
2011. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

01:09 a gépigény megvan ugyanis

Proci 2,61Mhz asszem

Ram:1GB

Vidikikari 512MB

DirectX:10

Egyéb is megvan

13:34

Képzeld el leirtam hogy futott és az előző oprendszereken is futott most van gebasz vele

07:21

hát én ezt a memtestet nagyon nem vágom de megnézegetem

2011. júl. 4. 23:17
 9/10 A kérdező kommentje:

és 08:13

azt már próbáltam

2011. júl. 4. 23:18
 10/10 A kérdező kommentje:
de akkor ha a farming simulator 2011 elindul rajta akkor is videókártya probléma?
2011. júl. 31. 23:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!