Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megszeretném osztani a C...

Megszeretném osztani a C meghajtót, hogy másik gép lássa, de nem engedélyezi, mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy laptopom, windows 7 van rajta, a c meghajtót megosztottam, de a másik gépről, nem tudom leszedni, mert azt írja nincs hozzáférés ha rámegyek a c meghajtóra, de mást letudok menteni, csak a c meghajtót nem engedi, hogy belépjek. Már pedig mindent próbáltam engedélyezni, de nem jó :S Segítsetek! :D Köszi
2011. jún. 29. 21:51
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Ezt tanulmányozd át:

[link]

2011. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néztem, de ezek engedélyezve vannak, meg mondom mindent letudok menteni ha mappánként van megosztva, csak ha maga a c meghajtó van megosztva, abba belépni se enged, mert nincs engedély azt mutatja, pedig minden engedélyezve van, meg ha rámegyek a c meghajtó megosztására, akkor csak a speciális megosztást engedi, a sima megosztás az inaktív :(
2011. jún. 30. 12:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Most már rájöttem, hogy csak azt a meghajtót nem engedi, hogy hozzáférjek, amelyiken az operációs rendszer van, de akkor vajon ezt nem engedi se hogy?:S
2011. jún. 30. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!