Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen a gépen futna a Windows 7?

Ezen a gépen futna a Windows 7?

Figyelt kérdés

Most XP van rajta, de szeretnék Win7et, ha megy gond nélkül...

Processzor: AMD Athlon XP 2500+ 1,83 GHz

RAM: 1,25 GB

Videokártya: ATI Radeon 9500


Köszönöm!


2011. jún. 28. 22:43
 1/7 A kérdező kommentje:
mármint tudom hogy igen.. csak hogy mennyire lenne lassú ilyesmik..
2011. jún. 28. 22:44
 2/7 Y4kuza ***** válasza:
háát a proci nem valami :/ meg a ram se de az még annyira vészes mint a proci ha van időd meg kedved akk próbáld meg max visszarakod az xp-t
2011. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia


Sajnos gyenge hozzá, hogy zökkenőmentesen fusson. A ram kevés, ezért a wndows 7 sok szar widget-je rendesen lefoglalná...


Proci és ram tuning kéne.


Remélem segítettem.

2011. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Felmegy rá, de akadni fog, meg lassú lesz. Egyszer poénból netbookra raktunk fel win7 ultimate-t, ne tudd meg milyen volt. Mire betöltött kb 1 cigi kávéval:D
2011. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki :)

Telepítés után növeld meg a virtuális memóriát

És a felesleges grafikus szmütyiket kapcsold ki mind pl

árnyékolás a menük alatt stb stb


:)

2011. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon hasonló gépem. Win7 Starter egész jól megy rajta, a többi kicsit szenved. Ebben a gépben viszont csak 1 giga RAM van, nálad valamivel jobb lesz a helyzet.
2011. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem erőltetem akkor :) Nem akarok azért annyit szenvedni vele, van bőven dolgom most, készülök az előrehozott érettségire ősszel, májusban meg ballagásomra ugyis kapok laptopot, annyira nem fontos a win7 :D

de azért köszönöm szépen mindenkinek, sejtettem hogy ilyen válaszokat kapok :D

2011. jún. 28. 23:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!