Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan telepítsem a windows xp-t?

Hogyan telepítsem a windows xp-t?

Figyelt kérdés
Az egészet le kell törölnöm és újratelepítenem. Megkérdezi, h melyik partícióra akarom telepíteni, és ugye a jelenlegire szeretném. (az előző op. rendszer helyett) Erre azt írja, hogy egy partícióra több operációs rendszert nem ajánlott telepíteni. Eddig oké, viszont ha azt nyomom, hogy partíció törlése, akkor azt írja, hogy nem tudja megcsinálni, mert ideiglenes telepítési fájlokat tartalmaz, amik kellenek a telepítéshez... Akkor most mit csináljak? Előre is köszi a segítséget!
2011. jún. 25. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

üdv


próbáld meg úgy hogy nem törlöd a partíciót, csak megformázod...cd-ről indítod a telepítést?

2011. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs olyan opció, h formázás... vagy a kijelölt partícióra telepítem (a másik op. rendszer mellé), vagy törlöm (amit nem enged), vagy újat hozok létre. Igen, rágugliztam, és azt írják, h nyomogassam a DEL-t bekapcsolásnál, és akkor CD-ről fog menni, megkérdezte, h windows xp indítása, vagy telepítés és úgy indítottam...
2011. jún. 25. 15:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Na, most találtam egy nagyon szájbarágós oldalt, csak más volt, ami nekem kijött, tovább kellett nyomni. xD Elvileg most formáz... x) Köszi a segítséget! :)
2011. jún. 25. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Rosszul kezdted.

BIOS-t állítsd át, cd legye a first boot, és akkor tudod formázni.

Bekapcsoláskor Del vagy F1 , és belépsz a BIOS-ba, ott átállítod, de inkább ne matass, bízd olyanra, aki ért hozzá.

2011. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy akkor nyomod, hogy arra telepítse és utána megkérdezi, hogy meghagyod, vagy leformázod e.
2011. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!