Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vásároltam egy Samsung Galaxy...

Vásároltam egy Samsung Galaxy I5800-at, és görög menü néz velem szembe. Hogyan állíthatom át magyarra vagy angolra? (anélkül, h megtanuljak görögül? )

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 20:03
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Van benne egyáltalán magyar nyelv? A leírásba van valami olyan nyelv, amit te értesz? Abba benne van.
2011. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van angol leírás, de ott tökre nincs leírva, h találom meg a beállítások - nyelvválasztás pontot...most mit tegyek?
2011. jún. 21. 20:12
 3/5 Argloss ***** válasza:

Próbáld így:

[link]

2011. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen telőm van, de magyar. Kezdő oldal. rácsos a jobb szélén (Alkalmazások). Ezt nyisd meg, a következő oldalon az ikonok legfelső sorában a második a Beállítások (kerék). Ezt is nyisd meg, A betűs ikon (Területi és szövegbeállítások), Területi és régió kiválasztása alatta Nyelvi beállítások Nyelv és régió kiválasztása. Még véletlenül is át lehet állítani, nekem éppen ma lengyelre váltott...
2011. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Közben megoldottam, google a barátunk :-), még a youtube-on is van video erről...hihetetlen!

2011. jún. 22. 06:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!