Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék filmet másolni...

Szeretnék filmet másolni DVD-re de a dvd- nem viszi azt a DVD cd-t, hogy tudom én ezt megcsinálni?

Figyelt kérdés
Töltöttem le filmet a netről most DVD-re akarom tenni de ha még ráis tudom rakni a dvd- azt irja nem ismeri fel és nem értem mért, ( DivX lejátszóm van ez lehet baj?? és ugy rakja fel a cd-re )
2011. jún. 20. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
most aviba rakod a dvd-re, vagy pedig vobba?
2011. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg sem tudod fogalmazni.

1. Amit letöltöttél, az filmcím.avi vagy filmcím.iso, vagy egy Video és egy Audio mappa, vagy más?

2. Az optikai meghajtód, ami a gépben van felismeri az üres lemezt amire írni akarod?

3. Vagy az asztali lejátszód nem ismeri fel amit kiírtál?

4. Adat módban, vagy hogy írtad ki, ha avi a film?

5. Van a CD cd lemez ~700MB, van DVD lemez ~4,2 GB .


Tessék szíves lenni ezekre a kérdésekre kimerítő választ adni, pusztán abból a célból, hogy aki ért ezekhez a dolgokhoz, megérthesse amit mondani akarsz. :)

2011. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 legendavagyok01 ***** válasza:

1. Mi a fájl kiterjesztése? AVI?

2. Ezt kiírod dvd-re,majd egy asztali DVD-n próbálod lejátszani?

Ha ez a helyzet, az AVI lehet olyan tömörítésű, amit nem támogat az asztali DVD lejátszó. Az hogy avi, csak egy konténerfájl, a tömörítés lehet MPEG-4, divx, xvid, H264, stb...

Meg kell nézni, milyen kódolású a film (én erre a Format Factory-t használom, Haladó-Média fájl információ), és mit támogat a dvd lejátszó (használati utasítás, vagy neten leírás róla).

2011. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!