Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kapok egy üzenetet a géptől...

Kapok egy üzenetet a géptől amikor két dll fájlt át akarok másolni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

[link]

ezt a hibaüzenetet kapom...

két .dll-t kellene átmásolni (amúgy 3-at de az egyiket engedi) de a gép azt írja hogy rendszergazdának kell hozzá lenni, én meg az vagyok... és ha rendszergazdaként lépek be akkor is ugyanezt írja. Próbáltam már Total commanderrel is, az pedig azt írja hogy hiba a fájl másolása közben.


2011. jún. 20. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg csökkentett módban is. Mi ez GTA IV, W7?

Amúgy nem tudom, ha ez nem rendszercumó, akkor engednie kellene, bár figyut akkor is küldene.

2011. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
W7- Dirt3-nak a crackje lenne, de nem tudom egyáltalán rátenni a gépre mert nem engedi
2011. jún. 20. 10:53
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és amjd a csökkentett módban valahogy megbpróbálom, köszi a tippet
2011. jún. 20. 10:53
 4/7 ediZeJ ***** válasza:
A fájl tulajdonságait kell állítgatni vagy nézd meg a felhasznlói beállításoknál h neked mivan beállítva a fióknál h csk olvasni tudj, írni módostítani stb... mert ilyenkor írja ki ezt ha vmelyik nincs kipipálva.
2011. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, megnézem :D
2011. jún. 20. 11:32
 6/7 Fero13 válasza:
Sikerült erre a problémára megoldást találni? csak azért mert nekem is ugyan ez a probléma....ha valaki tudna segíteni örülnék
2013. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azon a rendszeren már nem működött.. újratelepítettem a gépet azóta többször is egyszer se jött elő ez a probléma azóta mindig átmásolja ezeket. Amúgy utólag a vírusirtóra gyanakodok.
2013. ápr. 6. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!