Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik program vagy mi okozhat...

Melyik program vagy mi okozhatja ezt a problémát?

Figyelt kérdés

egyszer már csináltam egy rendszer újratelepítést előtte utána vírusirtással...

nincs egy nagy teljesítményű gépem 1 magos 3ghz 1 giga ram satöbbi lényeg a lényeg akármilyen játékot futtatok legyen szó a half life 1-ről vagy éppen egy cod-4röl beállítom normálisan megy is szépen aztán gondol egyet és csak úgy elkezd szaggatni de rettentően egyszer elkezdte meguntam újraraktam az egész gépet alapvető programokat raktam fel automatikus futtatásból megpróbáltam minden update baromságot kiszedni de most megint elkezdte ha úgy hagyom egy 5 percre megoldódik de ezt online játékoknál ugyebár nem csinálhatom.. ötleteket várok mi lehetne ez..


2011. jún. 20. 02:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem egy szoftver hibája! Azért ne szaggat az elején mert magas az fps-ed, olyan 50-60! És amikor szaggat az az fps lecsökken olyan 20-30-ra! Ilyenkor a processzor nem teljesít olyan jól, egyszóval nem bírja! Attól is függ, hogy milyen az a 3.0Ghz proci! Intel Celeron? Ne csodálkozz! Nagyon rossz az! Intel Pentium? Az már jó! Hidd el itt a procid nem teljeís olyan jól!
2011. jún. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pentium processzorom van...

régebben nem csinált ilyet és mondom egy jóval kisebb teljesítményű játéknál is elkezdi ahol megvan az 50-60 fps de utánna leesik 2-3 fps-re nem 20 30 ra

máshol nem igazán vettem észre csak 3d-s környezetben szóval lehet hogy valami 3d-t vezérlő szoftver?!

2011. jún. 20. 11:06
 3/5 A kérdező kommentje:

[link] egyébként..


eddig az 5 éves pályafutása alatt nem nagyon csinált ilyet

megpróbáltam most kitörölni minden apple cuccot mert nagyon úgy tűnik hogy ha feladatkezelőben folyamat leállításával bezárom 5 perc múlva ott van tehát automatikusan újraindul

nem is kell mondanom de körülbelül 200 megától szabadítottam meg a gépet ráadásul én nem kértem sehol se ilyet...

2011. jún. 20. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán túlmelegszik vagy a proci vagy a videokártya.
2011. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
felrakok egy everestet meglátjuk
2011. jún. 21. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!