Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy a chrome...

Mitől lehet az, hogy a chrome böngészőmön rögzítve volt egy oldal és most hirtelen sehogy sem jön be, azt írja ki, hogy nem találja az oldalt?

Figyelt kérdés
Aztán megnéztem firefoxon és explorer-en de ott sem jó...:(
2011. jún. 19. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor az az oldal el lett távolítva vagy épp karbantartás folyik az oldalon
2011. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hol lett letiltva? én nem tiltottam le, vagy lehet ilyen véletlenül is? Nincs karbantartás előbb nézettem meg egyik barátnőmnek működik
2011. jún. 19. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Na igen, nekem napok óta ezt játssza az Origóval. Hogy miért, az rejtély. Linuxos mobilon minden fut. A Windows már megint nem komplett.
2011. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az szupi és van rá esély, hogy helyre jón? eddig egy oldallal csinálta (egy torrent oldal) egyébként win 7-em van. És nincs is rá megoldás, nem lehet helyre hozni valahogy????
2011. jún. 19. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Freemail belépés letiltva, IWIW: csökkentve, flash nélkül jön be, Origó tárolt változat, de megnyitni egy hírt se lehet. Tessék, mind az utolsó Windows frissités óta. És ez Windows XP SP3. Megzakkant a Microsoft.
2011. jún. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alighanem a géped védelme tiltotta le ennek az oldalnak a megnyitását.
2011. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Windows a hunyó! Így lehet kijavítani (persze nem letiltás, hanem feloldás).

[link]

2011. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!