Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség, feltörték az msn-cím...

Segítség, feltörték az msn-címem! (? )

Figyelt kérdés

Be voltam jelentkezve, és egyszer csak kidobott az msn, majd kiírta, hogy másik gépről bejelentkeztem. Kérlek segítsetek, hogy hogyan tudom kideríteni, hogy ki volt az? Legalábbis az IP-címet jó lenne megtudni.


(bocsi, nem értek az ilyenekhez, lány vagyok, és maximum néha ülök géphez) köszönöm :)


2011. jún. 18. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább rájöttek a jelszavadra, mert egyszerű volt. változtasd meg. az ip-vel pedig semmit se fogsz érni, ha csak nincs zombihálózatod, amivel ddos támadást indítanál ellene.
2011. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon nehéz jelszavam volt, 17 karakter, közte kis és nagybetű, számok, és pont is volt benne. Nem is jellemző rám. Ezért gondoltam, hogy feltörhették. Bosszantó, hogy valaki úgy tud turkálni a dolgaim között, hogy nem tudom kideríteni, hogy ki az.
2011. jún. 18. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor viszont lehet h feltörték tényleg. a lényeg h ha tudsz akkor válts jelszót
2011. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, mentek a pontok :)
2011. jún. 18. 22:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen külsős oldalon megadtad, az még nem feltörés.
2011. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Legalábbis az IP-címet jó lenne megtudni.


(bocsi, nem értek az ilyenekhez, lány vagyok, és maximum néha ülök géphez) köszönöm :)"


Ha lány vagy, de méginkább azért mert úgysem értesz az ilyenekhez, akkor hiába van egy IP-címed, maximum leírhatod százszor, mint a szerelmed nevét.

2011. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Semmilyen külsős oldalon nem adtam meg.


S azért írtam ide, hogy segítséget kapjak, nem pedig ilyen lekezelő haszontalanságot, gondoltam a hozzáértők segítenek. Ezek szerint te nem vagy az, ugyanis sok segítséget nem kaptam tőled, kár volt pazarolnod az időd.

2011. jún. 18. 23:04
 8/9 Argloss ***** válasza:

Nekem régen Windows XP-n volt ilyesmi. A Windows Messenger néha úgy döntött, hogy ő is be akar jelentkezni, miközben én Windows Live Messengert használtam.

Akkor is megeshet az ilyesmi, ha véletlenül máshol is bejelentkeztél és megjegyeztetted a jelszavadat...

2011. jún. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Win7 op.rendszer van a gépemen, és csak Live Messenger van rajta, semmi más:) Máshol sose jelentkeztem be még. Nagyon köszönöm segítséged, lehet csak valami rendszerhiba volt akkor.
2011. jún. 19. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!