Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új msn fiókot szeretnék...

Új msn fiókot szeretnék regisztrálni a régi helyett. Hogyan irányíthatom át a dolgokat az új fiókra?

Figyelt kérdés
Egyáltalán megoldható? Mert egyrészt nehéz lenne mindenkit újra bejelölnöm, másrészt a naplófájlok is kellenének. Azt hozzá teszem, hogy a régibe nem tudok belépni. (ezért is szeretnék újat regisztrálni)
2011. jún. 17. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz a régibe belépni, akkor nem tudod az ottani ismerősöket átmásolni. Ezt hogy képzelted? Így gyakorlatilag azt szeretnéd megcsinálni, mintha egy idegennek az ismerőseit vennéd fel. Ilyet nem lehet, és nem lenen szép ha lehetne. Ha nem tudsz belépni a régibe, nincs jogod látni azokat a partnereket. Ha be tudnál lépni, akkor lehet olyat csinálni, hogy live id változtatás, ekkor megmarad minden ismerősöd, csak új email címmel (liveid-val) tudsz belépni, de ha jól értem ez nem járható út. Naplófileok a gépeden vannak tárolva, azokat lementheted, de nem fognak látszódni, ha az uj accoutnal lépsz be, és megnézed a historyt.
2011. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azt tudom viszont hogy egy másik gépen pedig betudok lépni. Csak a sajátomon nem.
2011. jún. 17. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát akkor tudod a jelszavad? Akkor mért szeretnél új fiókot létrehozni?
2011. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert nem tudok a saját gépemen belépni. Hibaüzenetet ír ki. De csak az én gépemen. És nem látok más megoldást, minthogy új fiókkal próbálkozzak. De szeretném egyúttal átmenteni az ismerősöket.
2011. jún. 18. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem erre nem az a megoldás, hogy új fiókot csinálsz, hanem azon a gépen kéne rendbehozni a messengert. uninstalláld, takarítsd ki a maradékot ZapMessengerrel, és telepítsd újra..ha nem megy, akkor win reinstall....szóval ha másik gépen megy, akkor nem a fiókkal van gond hanem a gépeddel
2011. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad volt. A géppel van a baj.
2011. jún. 19. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!