Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S. SIMS3 hogyan kell...

S. O. S. SIMS3 hogyan kell irányítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni! Nem telepítéssel kapcsolatos lenne a kérdésem hanem.Amikor játszotok,akkor ugy van az élő mód,amikor az emberrekkel lehet szórakozni,és van az építési mód,a következő lenne a problémám!Remélem jól sikerül megfogalmaznom.Az írányítást nemértem.tudom,hogy vannak a nyilak,és a közelités,nagyitás funkció,de hogyan lehet azt megcsinálni,hogy én az egyik pillanatban még a konyhát csinálom,és szeretném a fürdö szobát,akkor nincs egy olyan gomb,hogy hirtelen a képernyőt oda tolom?régen játszottam már velem,és ugy emlékszek ott egyszerüen odébb lehetett tolni a képernyőt,oda ahova épp akarom,és nem a nyilakkal kellet szórakozni.Előre is kösziiiii:]
2011. jún. 15. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Kihúzod az egeret a képernyő szélére. Amíg a képernyő területén van az egérmutató, addig az adott tartalomban használható, ha a látható területen kívülre húzod az egeret, mindig az adott irányban elmozdul a kép, így a világ többi része is láthatóvá válik, tolódik jobbra vagy balra, előre vagy hátra.


Ha nem akarsz nyilat használni, de van egérgörgőd, akkor a görgőt lenyomod, és akkor az egérmutató helye fix marad, majd az egér mozgatásával lehet forgatni a nézetet, ha nem tartod nyomva a görgőt, akkor fel-le görgetéssel lehet közelíteni-távolítani.


Így minden irányban tudsz tájékozódni a nyilak nélkül is:

képernyő szélein tartva az egeret lehet előre-hátra-jobbra-balra menni, görgőt használva közelebb-távolabb, görgőt nyomva tartva és mozgatva az egeret pedig forgatni a képet.

2011. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!