Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy aktiváljam a Rendszergazd...

Bodri98 kérdése:

Hogy aktiváljam a Rendszergazda fiókot Vendég fiókból?

Figyelt kérdés

Le van tiltva a Rendszergazda fiókom és csak Vendég fiókom van. Sok módszert kipróbáltam már de Vendég fiókból nem lehet aktiválni. Csak általános jogú fiókkal lehetne aktiválni vagy egy másik rendszergazdával de vendég fiókban nem. Nem lehet a jogot megváltoztatni és új fiókot se lehet létrehozni.


Várom a válaszokat!

Előre kösz!


2011. jún. 14. 14:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Milyen bejelentkezési lehetőség?? :S :S

Szóval újraindításkor F8 és utána?

2011. jún. 14. 19:54
 12/17 anonim ***** válasza:
Csökkentett mód,hálózat nélkül...utána válassz egy fiókot.
2011. jún. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 bp1985 ***** válasza:
A saját gépeden hogy tiltod le a rendszergazdai fiókot? Ha meg iskolai gép, akkor megvan az oka, hogy le van tiltva.
2011. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem én tiltottam le hanem egy rohadt program. Rendszergazdából vendég lett. :S
2011. jún. 15. 14:55
 15/17 A kérdező kommentje:
Egy jó Tweaker kéne win7-re és lehet, hgy jó lenne. :| De nem tudom. Mert ami most van azon nincs olyan menü amit mondtál.
2011. jún. 15. 15:00
 16/17 A kérdező kommentje:
Esetleg nem lehetne egy új fiókot csinálni valahogy? Csökkentett módban esetleg? Vagy abban valahogy engedélyezni?
2011. jún. 15. 21:01
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs más megoldás,akkor ha ismered a W7 mappafelépítését,egy Linux Live CD-vel is lehetne operálni.

Persze kellene ismerni a Linux mappaszerkezetét is.

2011. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!