Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől telik percekbe mire...

Csabesz981 kérdése:

Mitől telik percekbe mire "beolvassa" a hálózati kártyát a laptopom?

Figyelt kérdés
Újra lett telepítve...a HP.hu-ról szedtem le az összes drivert (tehát tuti megfelelőek). Bekapcsolom a gépet, szépen feláll az egész rendszer, betölt az XP és onnantól kezdve még több, 2 perc mire kijelzi a hálózati kártyát...és persze addig a netet sem lehet indítani. Mi lehet a baj???
2011. jún. 14. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden pc-n lassan jön be a hálokártya mondjuk laptopon nem tudom de am minden pc-n
2011. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Argloss ***** válasza:
Túl sok program indul el és mivel XP-n még nincs késleltetett indítás így csak 2 perc után jut el oda, hogy felcsatlakozzon...
2011. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget! :)

Még 1 kérdés: Az én gépem egy HP nc4010, 1.6 Ghz, 768 MB ram, 160 gb HDD. Ezen a gépen futna a Windows 7 start edition????????? És ha igen akkor érdemes lecserélni az XP-t? Gyorsabb lenne a gépem a Win7 start-tal???

2011. jún. 14. 13:17
 4/7 Argloss ***** válasza:

Futna rajta, de az XP kevesebb helyet foglal meg kevesebb memóriát is fogyaszt, lehet hogy jobb lenne maradni annál.

Bár van nekem egy régi 1,8 ghz-es amd, 512mb rammal. Gyorsabban indul, mint XP-vel és netezés közben is gyorsabbnak tűnik még Aero felülettel is. Persze nem starter van rajta meg nem is laptop. Mondjuk mivel kevés a memóriám így nagyon belassul ha betelik...

Próbáld ki. Sokat nem vesztesz vele, ha úgyis most volt újratelepítve a gép.

2011. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt hiszem egy próbát mindenképp megér. :) De a Te elmondásod szerint akkor még másik is futna rajta nem csak a start edition igaz? Vagy inkább azt próbáljam? Mert ahogy utána olvastam a start-ot csinálta a microsoft kimondottan a kisebb teljesítményű laptopokhoz. Ha letöltve tömörítve van a Win7 akkor csomagoljam ki és úgy írjam ki DVD-re, hogy telepíteni tudjam??? Telepítésnél formázzam is a "C" meghajtót, ahol az XP is van jelenleg vagy csak telepítsem rá??? Azt hiszem több kérdésem nincs! :)))))) Előre is köszi!
2011. jún. 14. 16:08
 6/7 Argloss ***** válasza:

A starter-ből sok dolgot kispóroltak és vannak benne korlátozások is. (pl alapból hátteret sem cserélhetsz) Érdemesebb inkább Windows 7 Professional-t felrakni. Az Aero felületet alapból úgyis le fogja tiltani a laptop videókártyája miatt...

Tegyük fel, hogy letöltesz egy ISO kiterjesztésű fájt, vagy egyéb képfájlt. Ezt Neroval kiírod, de nem adatlemeznek, hogy az iso legyen rajta, hanem lemezképként/elmentett projektként. Azért így kell, hogy erről tudjon indulni a gép.

Be kell állítanod, hogy dvd-ről induljon a gép. Aztán telepítéskor formázzad a C-t.

2011. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát sztem nem éri meg erre a gépre XP-t ajánlok mert már csak a ram miatt is a win7 1gb ramon még vhogy elfut de 2-gb-n érzi jol magát
2011. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!