Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miskolcon hol vállalnak és...

Miskolcon hol vállalnak és mennyiért számítógép portalanítást?

Figyelt kérdés

Az is érdekel, hogy hol lehet megnézetni a winchestert (van egyem, ami elvileg menthetetlen, de ez még csak 1 v.ki mondta).


Válaszokat köszi!


2011. jún. 10. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hali

Nem tudom ,hogy mennyire szeretnéd kitakarítani a gépet ,de javaslom vegyél egy kompresszort és azzal takarítsd ki.Én is így tettem baromi hasznos kis kütyü.35,000ft volt a szett ,de akármire tudom használni.Biciklipumpálástól festékszóráson át olajzásig és számítógép takarításig.

2011. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
istenem, lecsavarozod az oldalát, 2 csavar, kihúzod az áramkábelt fogsz egy porszívót, kiszívod a nagyját, és utána sűrített levegővel kifújod (kb 1000ft egy palack), erre pénzt áldozni.. az már lustaság, a winchestered állapotát meg ezzel a programmal tudod megnézni : hdsentinel, százalékban kiírja milyen állapotú a vinyód. ( googlen keress rá)
2011. jún. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Veszel egy levegősprayt (kb 1000 Ft) és otthon kifújod a gépből a port.

Szervíz ezért többezret elkér valószínüleg.


A HDD-ről való adatmentés (csak ha életbevágó adatról van szó) akkor vidd spéci szervízbe,de alapból 200-250.000 Ft,csak hogy elkezdjék és akkor még nem garantálják az adatok visszanyerését.

Amennyiben az otthoni gépeden nem látod a winyót,akkor tedd egy polcra,vagy dobd ki.

Mostmár nem túl drága egy jobb winyó.

Huszonezerért terrásat lehet kapni.

2011. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Porszívót ne használj,csak távolról,a felszálló por elszívására.

Ha betolod az alaplaphoz képes lekapni 1-2 jumpert,és azt az életben nem rakod vissza az eredeti helyére ha megtalálod egyáltalán.


Az előző porszívós gyereknek pedig további sok sikert a géptakarításhoz.

2011. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Minek kell beszólogatni? Nagyon nagyra vagy magaddal, nem csak te vagy szakmabeli, már ha az vagy..

Ha ilyen kérdést tett fel merem gondolni, már rétegesen áll a por, semmi baja nem lesz ha távolról, a gépház aljár kitakarítja NAGYJÁT ÉRTED MIT JELENT NEM?, én egy ilyen levegő spray kijelentés után elásnám magam. valószínű kiszívja a jumpert, írtam én hogy tunkold az alaplapnak a csövet? Szerintem elolvasható volt, hogy sűrített levegőt használjon, ergo felesleges volt az egész kommented.

2011. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Körülnézel pincében-padláson, keresel egy rakéta porszívót, és a hátuljába bedugod a csövét, tökéletesen kifújja az összes koszt.
2011. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy fogalmam sincs, hogy kell szétszedni a gépet, mire vigyázzak, ilyesmik.

Köszi a program nevét, rákeresek. Van kivéve egy vinyóm, ami elvileg öngyilkos lett, de szeretném megnézetni, hogy helyrehozható-e, és ha igen, akkor visszadnám a kölcsönvinyót, aivel most fut a gépem. Ezért érdekelne miskolci szaküzlet címe.


Olyan létezik, hogy egyik vinyóról a másikra átpakolhatóak az adatok?

2011. jún. 10. 20:44
 8/13 A kérdező kommentje:
20:25-ös! Csak szívatsz, ugye?! 250 ruppó?!
2011. jún. 10. 20:46
 9/13 anonim ***** válasza:

gondoltam :), áramtalanítsd, semmit nem fogsz elrontani,

2 db csavart kell kicsavarni, és lehúzod a gépház oldalát, ( ha szembe van veled a gépház, a bal oldalánál) nem kell semmihez se hozzáérni, csak kifújni a port.

2011. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze le lehet menteni, ha még működőképes és látszódik a partició. Átmásolhatod a kölcsönkapottra, ha őt is be üzemeled a gépedbe pluszba.
2011. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!