Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a gépről?

Mi a véleményetek erről a gépről?

Figyelt kérdés

A nyár folyamán szeretnék új gépet venni, elsősorban játszani szeretnék rajta. Szeretném, hogy minden fusson rajta. A tegnapi nap folyamán ez lett szimpatikus:


[link]


2011. jún. 10. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
ennyiért vegyél inkább iMacet...
2011. jún. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

Az az iMac szerinted játékra való???

Amennyire el van magától szállva a Apple, kb. fele ilyen teljesítményű gépet vehetsz ennyi pénzből. Arról nem is beszélve, hogy fele annyi játékot sem adnak ki Mac -re, mint PC-re.

2011. jún. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Itt meg megmutatom a kérdezőnek, hogy a gagyi számítógép disztribútorok, mennyivel lovasítsák meg a vásárlókat:


[link]


Észrevételeim a konfigról:


- Nem vennék ilyen drága házat, attól nem lesz gyorsabb egy Gamer gép, hogy 25 ropis csili-vili házban van, inkább a több a memóriára kéne koncentrálni.

(Ez az alap Cooler Master bővem megteszi: [link] )


- Az LGA1156 -os Core i5 az LGA1155 -ös Sandy Bridge megjelenése óta nem túl jó választás.


- Ehhez a konfighoz elég egy 500 W -os Chieftec is.


- A Samsung írókat nem tartom jó választásnak. Inkább a NEC Sony.

2011. jún. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lindmayer ***** válasza:

én 2*4GB memóriát tennék bele alapból(később ha kevés a memória nem kell kidobni a modulokat)

winyóból 2 terrásat vegyél, jobb az árértéke, de én a wd ajánlom, mert az megbízhatóbb (szerintem)

2011. jún. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
150ezerből jobbat rakok össze...
2011. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!