Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem miért nem mutatja a...

Nekem miért nem mutatja a facebook adatlapomon?

Figyelt kérdés

A facebook-on van egy olyan alkalmazás (annak nevezem,nem tudom,helyes-e így..),na és azt mutatta egy ideig az adatlapomon,de már nem. Miért? Másnak láttam,hogy mutatja..És,én le se tiltottam azt az alkalmazást. (Gondolom lelehet.)


Kérdés alkalmazás,az amúgy olyan,hogy mondjuk te is írhatsz ki kérdést,és válaszlehetőséget is..de,persze,más is kipótolhatja más válasszal. A kezdőlap tetején van,hogy Kérdés.


2011. jún. 9. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

a "főbb események-legfrissebb" mellett nyil, legalsó beállitások, és ott katt h mindenkit mutasson. akkor látni fogod teis.


az a kérdéses hülyeség pedig igen, olyan.

2011. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úgy csináltam,ahogy leírtad,de most se mutatja az adatlapomon..lehet majd később.

Köszönöm a választ !

2011. jún. 13. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!