Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg kell vennem az összes...

Meg kell vennem az összes kiegészítőt, hogy az origi szerveren játszhassak? (wow)

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy elég megvenni csak a Cataclysmot vagy az összes kiegészítőt meg kell hozzá vennem? Esetleg, ha vennék egy használt accountot, akkor elég lenne csak a Cataclysm?
2011. jún. 7. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem elég az összes kiegészítő, az alap játék is kell. tehát kell a wow a bc a wotlk és a cataclysm, hogy teljesértékű legyen a játékod. ha csak az alap van meg az alap területeken tartózkodhatsz, és 60ig fejlődhetsz. bc vel ez 70 re megy, + outland. wotlk el northrend és lvl 80. cataclysm új területek és lvl 85. nem muszály egybe venned, lehet ugyis hogy csak akkor veszed meg őket amikor eléred az adott játékban a maximum szintet.
2011. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
így szednek be rohadt sok pénzt.. Csinálják ezeket direkt csak 10 szint változás meg pár újdonság van köztük hogy többet költsön a hüje + havi díj
2011. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi:)
2011. jún. 7. 14:53
 4/6 anonim ***** válasza:
nem azért, de pl alap wow és bc között egy egész új világot kaptak, majdnem akkorát mint azeroth, aztán a lich kingnél egy új kontinenst, cataclysmnél pedig ottvan a víz alatti világ, ami qrva nagy, most már bejárható a maelstrom is, és csomó új area lett kész, ami eddig nem volt benn, + a kiegészítőkkel lesz 4 új faj is. blod elf dranei goblin worgen. mellesleg folyamatosan jönnek ki patchek, még pedig INGYEN, amik néha oriási tartalmakat raknak be a játékba.
2011. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nekem megvan az összes kieg + alap, haverok miatt kérdeztem, hogy nekik elég-e megvenni csak a catát, mert nekem most egy enUS-es tört játék volt csak telepítve, betettem az eredeti catát és rátette, nem kérte a többi kiegészítőt. Bár asszem cd key-t kér battle.net-en, ha jól tudom és azért nem működne az alap és a 2 kieg nélkül.
2011. jún. 7. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
eredetin biztos nem. oda kell az összes.
2011. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!