Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan vagy milyen programmal...

Hogyan vagy milyen programmal tudok kiírni PS2-es játékot?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a netről egy PS2-es játékot iso formátumban. Kiírtam képfájlként de nem olvasta be. Eredeti PS2-es játékot kért. Hallotam hogy ki kéne chippeltetni elvitem egy ilyen helyre ahol azt mondták hogy nem chippelnek ert hamar tönkremegy utána ezért a memokártyát flashelték meg vagy nem tom mit csináltak vele. Ez megvolt de ezek után is ugyanaz. Háromféle módon próbáltam kiírni mind a háromszor ugyanaz: Eredeti játékot kér. Mi a teendő?
2011. jún. 5. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nero akármelyik verziója -> Képfájl rása lemezre -> legkisebb sebességgel.


vagy


deamon tools-ba berakod az iso fájlt -> nero -> lemez másolása -> forrás meghajtónak megadod a deamon tools meghajtóját -> célmeghajtónak meg azt amivel írni szeretnél és másolás persz a legkisebb sebességgel :D


ennyit tudok segíteni, nincs ps2-m de írni 99% hogy agy kell :D

2011. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Így sem működik! Valami más?
2011. jún. 5. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!