Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szaggatnak a gépemen a játékok...

Szaggatnak a gépemen a játékok! Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdődött, most már nem csak a modernebb játékoknál, hanem a régebbieknél is, melyek régen maxon futottak. Újratelepítettem többször a Windows-t, a rendszerpartíciót megnöveltem, így 100 GB nagyságú. Driver Genius Professional Edition segítségével a driverek is fent vannak. Jövő hét elején fogom kitisztítani a port a gépből, olvastam, hogy a felgyülemlett kosz a netezést stb. nem akadályozza, viszont a játék futtatási minőségét jelentősen befolyásolja. Van valami ötletetek?
2011. jún. 4. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nézd meg milyen videokártyád van, és szedd le a legújabb drivert a gyártó honlapjáról. Google a barátod, és igen, portalaníts, videokártyát fújd ki rendesen lehetőleg sűrített levegővel, pasztázd újra a processzort, vagy lehet a régi vinyód és haldoklik, akkor is lehet ez. Hdsentinel-el csekkold le, de akkor is mindenféleképpen csináld meg ezeket az alapdolgokat.
2011. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a Driver Genius Professional Edition (elméletileg) a legújabb drivereket tölti le. Hard Disk Sentinel segítségével megnéztem, a hőmérséklet rendben van, tegnap talán egyszer volt sárga jelzésű. Most, a frissen telepített rendszer sokkal gyorsabb, sőt, nagyon gyors, egyedül a játékoknál jelentkeznek a problémák, a porra gyanakszok, no de majd kiderül... Köszi a választ!
2011. jún. 5. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Hülye válasz: vegyél jobb gépet. :P


Normális válasz: Portalanítás, újrapasztázás jó ötlet, plusz nézd meg nincs-e valami program, ami leterheli a gépet. Btw, ilyen "driver genius" féle vackokat inkább ne használj. Ahhoz a pár fontos dologhoz (pl. videokártya) inkább a gyártó lapjáról szedd le a drivert. Ja és ne telepíts/futtass fölösleges dolgokat (pl. alaplaphoz adott "csodaprogramok", MSN, több vírusirtó egyszerre, stb.

2011. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ezekre általában ügyelek és figyelembe is veszem. :) Alaplapról csak a hangot, stb. teszem fel, azt, ami a rendszer működéséhez kell. Ami a vírusírtókat illeti, érdekes, hogy azóta érzékeltem a szaggatást, amióta a Microsoft ingyenes programját használtam. Most nem az van fent, hanem a McAfee, viszont ez sem segít. Egyébként épp most tervezem, hogy a nyáron veszek egy új gépet. ;)
2011. jún. 7. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!