Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul a gepem: hal. Dll...

Nem indul a gepem: hal. Dll nem talalhato. Hogy oldhatnam meg? Mar rakersetem a neten, nme tunik neheznek, de amikor a telepito CD-t beteszem, akkor nem ajanl fel lehetoseget a recoveryre, hanem azonnal installalni kezd.

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor telepítsd újra.
2011. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy van rajta olyan adat amit szeretnek megmenteni. Most viszem szervizve. Azert koszi a valaszt :)
2011. jún. 3. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne vidd szervizbe ilyenért, csak fölösleges pénzkidobás!

Írj ki egy Linux Live CD-t:

[link]

Letöltöd, és írd ki így:

[link]

Majd tedd be a gépbe, mikor mielőtt betölt, és akkor az Ubuntu indul el, ezesetben a helyek menü alatt találod a meghajtóidat, vagy (Unity-nél) a bal oldali menüsávban.

Kimented, ami kell, és újratelepíted.

(ha esetleg nem töltene be az Ubuntu, akkor menj be a BIOS-ba, és állítsd be a boot-sorrendet)

2011. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem hagytam vegul szervizbe. A link amit kuldtel csak Linuxos gepekhez van, ugye? NEkem XP van. Letoltottem, kiirtam, de azt irja, higy nem kompatibilis a gepemmel, mert:


"This kernel requires an x86-64 CPU, but only detected an i686 CPU. Unable to boot, please use a kernel apptopriate for your CPU".


Esetleg rosszat toltottem le?

2011. jún. 3. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem neked egy 32 bites processzorod van, és 64 bites Ubuntu-t töltöttél le, a 32 bitest töltsd le.

Az pedig teljesen mindegy, hogy most éppen milyen operációs rendszered van, ez úgy működik, hogy mikor elindítod, akkor betölt a memóriába, és a számítógép változtatása nélkül használhatod, elérheted a fájljaidat...

Vagy másik megoldás, ha a hardverekhez is értesz egy kicsit, hogy a merevlemezt átrakod egy másik gépbe.

2011. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*mármint arra igen, hogy valószínű rosszat töltöttél le.
2011. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, rosszat toltottem le, a masikkal elindult, de sajnos serult a merevlemezem, es nem nyitja meg. Ugy nez ki operacios rendszert se tudok telepiteni ra :/


Megegyszer nagyon koszonom a valaszaidat :) Legkozelebb ha barmi ilyen problema mas, mar tudni fogom mi a teendo :)

2011. jún. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!