Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A facebook mi szerint preferál...

A facebook mi szerint preferálja az ismerősöket?

Figyelt kérdés
Pl. megnyitom az egyik ismerősöm adatlapját és oldalt kiír egy pár ismerőst, de kb. mindig hasonlókat, ez mitől függ?
2011. jún. 3. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Akinek a legtöbbször lájkolod/kommenteled a bejegyzéseit, azok előbbre kerülnek. Ugyanúgy, mint az üzenőfalon: a "legfontosabb események" (ami alapból megjelenik) azon emberek/csoportok bejegyzéseit tartalmazza, akivel aktívan tartod a kapcsolatot.
2011. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És akikre legutóbb rákattintottál...én alig lájkolok kommentelni szinte sosem szoktam és így is oda kerülök.:)És nekem is kb azok kerülnök ki a lapomra akikkel tartom a kapcsolatot gondolom megnéznek néha:D
2011. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!