Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopomon, hogy tudom...

A laptopomon, hogy tudom átállítani a billentyüt magyarra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy laptopom, amit Angliából kaptam, és eléggé gáz a billentyűzete. U betű helyett 4-est ír, i helyett 5-öst... és így tovább. Azt hallottam, hogy kell valamilyen billentyűzet kód, mert csak akkor tudom átállítani. Próbáltam a shift+alt.ot, de nem jó. VCalami kód kellene! A laptom markaja: packard bell!

Köszönöm!


2011. máj. 31. 15:00
 1/2 anonim válasza:
ha win 7-esed van, akkor jobb alsó sarokban, látsz egy olyan feliratot, hogy "EN" vagy valami hasonló. (ez a hangszóró és az óra mellett, balra van, a kis felfelé mutató nyíl mellett közvetlenül). Kattints rá az "EN"-re és ott át lehet állítani a nyelvet. Legalábbis nekem... szólj, hogy hogy ment!
2011. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de megoldódott a probléma. Valamelyik gombra véletlenül rákattintottam és csak azt vettem észre, hogy visszaállt!
2011. jún. 4. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!