Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Genius...

Mi a véleményetek a Genius SW-HF 5.1 6000? (lent tovább)

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretném megkérdezni megéri-e az árát a Genius SW-HF 5.1 6000 vagy van ebbe az árkategóriába jobb is?? És hogy bírja neki a mély ládája torzít-e,recseg-e?
2011. máj. 27. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó 5.1-es hangrendszer bár nekem is egy Genius-om van (csak nem az amit te írtál) de nem jött be mert a hátulján a ragasztó eleresztette magát (subnál) és ott akkor zörög és szerintem a hangja sem egy álom szóval szerintem nézz inkább másikat :) (más márkában) :DD
2011. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de végül is szerintem jó (bár nekem a távirányítója egy nap alatt tönkre ment)

nekem ilyenem ven: Genius ht 550

2011. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri, nekem még az ős DHT-510 van, 4.5 éve vettem használtan, tökéletes. Mostanában sikerült igazán minőségi zenéket szerezni (48-96 kHz-es wavok), gyönyörűen szól.

2 éve megsült a trafója, 6000 ft-ért javították a hivatalos szervizben, de nagyon megérte, mert halk lett. Előtte a zúgás miatt nem lehetett standby módban hagyni, most jó.

2011. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!