Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jó a HP mini 110 mini notebook...

Jó a HP mini 110 mini notebook? Igazából én levelezgetésre, facebookozásra, dvd-k nézésére, stb használnám. Asztali gépem van, ez csak második lenne, hogy vihessem magammal. Ez szép színesben nincs?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk DVD-t nézni nem túl jó, hacsak nem a lemezt akarod nézegetni a kezedben forgatva, mert lejátszó az nincs benne. De minden más amit felsoroltál arra pont alkalmas. Talán pirosban és feketében létezik.
2011. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy rádugok egy pendriveot, aztán feltöltöm rá a filmet. Vagy az hülyeség? Most néztem, a tmobile-nál venném, és ott fekete van. De akkor ezek szerint meg merjem venni, mert jó készülék?
2011. máj. 26. 13:08
 3/7 legendavagyok01 ***** válasza:

A képen piros, a leírásban nem találta...

Telefonon gondolom megmondják, tényleg piros-e. Bár 70e ért is találni, szerintem a 74e nem sok a 3 év garanciáért.

[link]

2011. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Te vagy aki kérdezte a t-mobile-os verziót? :) Látom, csak kitartó vagy a t-sekkel. Ha neked tetszik, vedd meg.

Egyébként ha külön veszed is van részlet (a linkelt ipon-nál is). És akkor választhatsz az összes mobilinternet csomag közül, nem feltétlenül a T-mobile-nál kötelezően választottat.

2011. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
öööö, nem, nem én vagyok, én ma "találtam ki", hogy kellene egy ilyen, :) és pár órája tudom, hogy ez pl nagyon jó árban van. Minden telefonunk t-mobilos, és azt hiszem 30ezer kezdőrészlettel 24 hónapig 4000 lenne, de ebben benne van a 3 gb net is. Ezért gondoltam, hogy nem lenne rossz. Egy összegben nem hiszem, hogy ki tudnám fizetni, így viszont nem tűnik rossznak, csak nem akarok "első felindulásból" beleugrani egy rossz gépbe.
2011. máj. 26. 13:24
 6/7 legendavagyok01 ***** válasza:

Akkor bocs. Ilyen konstrukciókat találtam, nézd meg:

[link]

2011. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és ha nem pendriveról nézném a filmet, hanem online? Mármint az ilyen oldalakról, hogy rtlmost, meg sorozatokaneten, szóval onnan tudnám nézni vele? Bocsi, de nem értek hozzá, nekem egyre megy a "proci", meg a "giga", meg minden :)
2011. máj. 26. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!