Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom működtetni a...

Hogyan tudom működtetni a Samsung Galaxy Mini készülékben a GPS funkciót?

Figyelt kérdés
Van wifi és mobilweb kapcsolat is, mégis azt írja a készülék, hogy ezen a helyen egyelőre nem működig a Google Térkép. Jó lenne beállítani és használni, ha már egyszer kéznél van.
2011. máj. 26. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Maga a GPS funkció érdekel? (azaz a koordináták meghatározása) vagy pedig valamilyen navigációs alkalmazás?


A marketen találsz egy GPS Status and Toolbox nevű alkalmazást, ezzel gyorsabban megleli a műholdakat, és gyorsabban számitja ki a helyzeted. (Ne feledd, hogy a műholdakat csak szabad ég alatt találja meg. A programban jobb oldalt megjenik két szám 6/7 ilyen formában, ezek a műholdak számát jelölik. 3 alatt nem lehet kiszámolni a helyzeted...)

Ez akkor ha a GPS funckió érdekel, és látszólag érthetetlen okból nem találja meg, hogy hol vagy.


Ha a Google térkép nem működik akkor próbáld a következőt:

Beállitások - Alkalmázások - minden alkalmazás (vagy kezelés vagy ilyesmi), majd megkeresed a térképet (vagy térkép vagy Maps néven lesz), nála pedig megnyomod a leállítás (vagy erőletetett leállitás vagy ilyesmi, nálam angolul van :P) gombot, és aztán az adatok törlése gombot. Majd a menüből belemész ismét a térképbe. Ha ettől nem javul meg, akkor próbáld majd ki az iGO-t. Bár ez többet foglal... viszont nem kell internet a használatához.

2011. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem meg egy Samsung Galaxy 3 azzal szivat, hogy rosszul írtam be az egyik Gmail-es postafiókom jelszavát kétszer és letiltotta a Gmailt. Számítógépen a webesre belépve már javítottam (nyomorékbetűs belépéssel), de a mobilon hogy lehet?
2011. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én beálítottam de leszopta a kártyámról a pénzt cirka 2000ft szóval nem érdemes az egész
2011. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!