Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ilyen lassú a gépem?

Miért ilyen lassú a gépem?

Figyelt kérdés
eddig tökjó gyors volt mindent megnyitott hamar semmire se kellett vérni TEGNAPIG.nem töltöttemle semmit és tegnap óta kibírhatatlan.ha megakarok nyitni egy új lapot egy 20másodperce lefagy minden de ha mégcsak egy msn ablakot akarok felhuzni akkor is lefagy az egész.videókat lejátsza rendesen.de még a betüket is lassan törli ki ha valamit félreirok -.- miért lassult be ennyire?
2011. máj. 25. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Feladatkezelőben nézd meg lehet van egy folyamat ami 100-on futtatja a procit vagy használja a RAM 90%-át. Ha egy ilyen folyamat van, akkor az valszeg vírus.
2011. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy vírus, vagy géphiba. Meg kell keresni. A hangja nem változott meg? Ventillátor? Hőfok, stb.
2011. máj. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha hardware hiba akkor lehetséges hogy a vinyó haldoklik, esetleg memória is lehet.


Probáljál feltenni egy uj windowst a gépre, ha továbbra is ezt csinálja akkor biztos hogy géphiba!

2011. máj. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy a vinyók nem álltak-e át véletlenül PIO módra. Esetleg nem kapcsoltad-e ki véletlenül a BIOS-ban az L2/L3 cache-t?
2011. máj. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,bár felét nemértem :D

de szerintem azért mert vírusos most néztem a vírus keresőt 64%nál tart és már 3-at talált.hetente megszoktam nézni múlt héten még egyse volt.:/

2011. máj. 26. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!