Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki tud linket adnahoz h...

KoviAti kérdése:

Valaki tud linket adnahoz h le tudjak tölteni CSAK wallhackat cs 1.6-ra?

Figyelt kérdés
Ha kérhetném akkor a "köcsögcsiter" ès ehez hasonló kifejezéseket mellőzzük!!
2011. máj. 22. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Eredetin játszol? Ha igen, és csalsz, akkor a VAC bannol, ha jól tudom az összes játékod elveszik, és nem tudsz velük többet játszani. Ha szerencsés vagy, csak a CS. Viszont én nem ajánlom, mert mikor én WH-t használtam CoD4-hez, hamar elment a kedvem, és nem jobb úgy nyerni, ha mindenkit hack nélkül lazán own-olsz (na ez elég érdekes szó volt) ?

Tudom, nem választ írtam, csak azt próbálom megmondani, hogy nem jársz vele túl jól.

2011. máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
engem most basztak fel cod4ben a f@sszopó cheaterek...-.- vannak fizetős cheatek azokat nehezebb bannolni! valve gyártóitól.:) fizess vagy bannolnak...
2011. máj. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem az eredeti van, de találtam 1 csomó csiter akik szerintem csak wh-znak szal kéne 1 link
2011. máj. 22. 12:15
 4/4 A kérdező kommentje:
találtam 1 szerót ahol van 1 csomó csiter*
2011. máj. 22. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!