Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem sűrűn írja ki hibaüzen...

A gépem sűrűn írja ki hibaüzenetként, hogy az NVIDIA képernyőíllesztővel gond van, előtte mindig elsötétül egy olyan 2-3 sec-re, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám magam ezt kijavítani vagy mindenképp vigyem szervízbe? Még nagyon új a laptop.
2011. máj. 20. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
szedj le frissebb vidaeokártya drivert szerintem.
2011. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha még jótállásos, vagy nem igazán értesz hozzá, inkább vidd szervizbe.
2011. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mit csinálsz mielőtt elsötétül? Olyanokra gondolok hogy 3D-s játékkal játszol, 720p-s filmet nézel, Flash animációt nézel... Vagy csak úgy magátol csinálja?

Elsőként szerintem is frissítsd a drivert. Hátha...

2011. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ha képet nézek, pl. google képkeresőn, panoramion, fészen. És mielőtt nagyítaná vagy töltené be az adott képet.

Mindig képnél.

2011. máj. 20. 13:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik. Próbáld megoldani, hogy jó szellőzése legyen. Ne használd az ágyba, ne használd ölbe stb.
2011. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez lenne a probléma? A régi laptopomnál is ez volt többek közt. De ez vadiúj. És az már öreg 4.5 éves volt. A vége felé kezdett túlforrósodni.Sosem írt ki ilyen hibaüzeneteket mikor forró volt. Szimplán kikapcsolt magától.Elsötétült és kikapcsolt. Most nem kapcsol ki.
2011. máj. 21. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert még friss, és kicsit jobban bírja a strapát. Most még....
2011. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta szakember ismerősöm, hogy a VGA driverrel van a gond!
2011. máj. 22. 15:47
 9/10 anonim ***** válasza:
már az első válaszomban megmondtam neked hogy frissítsd a drivered meg még egy kommentező írta még utánam amúgy....
2011. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
OK, Köszi igazatok van, csak az előző túlmelegedős válaszadónak mondtam. Az lesz! ÜDv
2011. máj. 22. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!