Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Tönkrement a gépem, mi a...

SOS! Tönkrement a gépem, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy "vírusirtót". Ezután mintha lehúzták volna a rolót a gépnek. Újraindítottam, bejelentkezés után várni kellett vagy 40 percet aztán kiírta, hogy zárolva. Megpróbáltam még egyszer. Az asztal megnyitásáig délelőttig sikerült eljutni. (Este kapcsoltam be.) Reggelre azt írta ki, hogy:

windows 7

Build 7600

A windows ezen példánya nem eredeti.


Le akartam telepíteni a progit ami tönkretett mindent. Azt írta ki, hogy nincs hozzáférés, jelentkezzek be rendszergazdaként, amikor amúgy is úgy volt bejelentkezve.


Feladatkezelőt megnyitottam, ott vannak olyan folyamatok amiket nem engedett leállítani, állítólag nem volt hozzáférésem


Mit csinálhatnék?

Lementeni az adatokat nem tudnám belátható időn belül. (Képzelhetitek mennyire lassú ha az ikonok az asztalon csak reggelre jelentek meg.)

Pendriveomon van egy avast 5.0 telepítőcsomag, azzal szerintetek lenne esélyem, érdemes lenne megpróbálkozni?


Mit csináljak, hogy normális használatra alkalmas legyen?

Hogy lehetne ezt a borzalmat megoldani?


(Nem saját gépről írok.) Még azt sem tudnék! :|


2011. máj. 15. 19:24
 1/7 csapo1002 ***** válasza:
Ezt próbáld meg: Bekapcsoláskor nyomd az F8 billentyűt és megjelenik a "rendszerindítási lehetőségek" képernyő. Ott válaszd a "legutolsó működőképes állapot visszaállítása" lehetőséget.
2011. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Üdv :)

A win7 nek kampec a legjobb megoldás integetni az adatoknak

és particionálás Formázás telepités :(

2011. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem első sorban vírus irtás így:

[link]


Windows javítása:

[link]

2011. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Legutolsó működőképes állapot visszaállítása nem jött be.


Kaspersky-t lementettem, remélem ezzel nem járok így, mint a nod32vel, már ha tényleg az volt...


Windows javítási linkek sajnos már nem élnek.


Ma nem sikerül akkor holnap újratelepítem a win7et.


Köszi a válaszokat!

2011. máj. 15. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
esetleg nincs rajta mégegy vírusírtó a gépen? mert ha 2 van rajta akkor az csinálhat ilyet.
2011. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De, microsoft security, malware antimalware, zillia vannak rajta. Nod 32 már túl sok lett neki.

Amúgy már az ikonok sem jönnek elő az asztalon, vagy megint csak reggelre.

2011. máj. 15. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!