Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent videokártyáknál a...

Mit jelent videokártyáknál a DDR, DDR2, DDR3, GDDR?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy a memóriafajtát,de ha nekem van egy olyan vga-m aminek jó a csatolófelülete az alaplapra akkor még azt biztos hogy tudja kezelni az alaplap vagy még függ a memóriatípustól?

A gyorsaságát jelenti?

remélem értitek a kérdést...


2011. máj. 14. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:

A videókártya memóriájának a gyorsaságát jelenti( minél nagyobb szám áll a DDR után, annál jobb).

Csak az a lényeg, hogy a kártya menjen az alaplapba, szóval hiába az alaplapodra DDR2-es memóriát raksz, attól még a videokártyán lehet DDR5, nincs összefüggésben a kettő.

2011. máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.

akkkor ha belemegy az alaplapba akkor mindegy h drr....?

2011. máj. 14. 23:13
 3/7 anonim ***** válasza:

van a gép memória foglalata értelem szerűen oda megy a memória ebből van ddr,ddr2,ddr3.....


van a videókártya ebből 2 típus van agp,pci.....ez a foglalatnál különbözik pl....


a ddr a videókártyánál a memória típusát jelenti,de nincs összefüggésben a gép memóriájának típusával...

2011. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt tudom h a ram meg a vga nem áll összefüggésben.az a kérdésem h mindegy h a vga ddr hanyas?
2011. máj. 14. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kompatibilitás szempontjából mind1.
2011. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na végre itt a lényeg.köszönöm
2011. máj. 14. 23:36
 7/7 anonim ***** válasza:
...viszont teljesítmény szempontjából nem!
2011. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!