Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinyírtam a nyomtatót, mit...

Kinyírtam a nyomtatót, mit csináljak?

Figyelt kérdés
HP Laserjet 6P-ről van szó. Gondoltam kinyomtatok egy 40 oldalas szöveges fájlt. Első két oldal után kifogyott a papír, de mivel ágyon próbáltam nem bírtam kihúzni a tálcát. Megdöntöttem a gépet, amitől elkezdett meghülyülni és miután kapott papírt a negyven oldalt hülyén nyomtatta B/ # ;- stb. baromságokat. A tálcán megszakítottam a nyomtatást, de mivel nem volt hajlandó abbahagyni ezért megnyomtam a kikapcsoló gombot. Na most 10 perce bármit csinálok nem reagál csak egy villám jelölésű led világít és félig kilóg a papír, amit nem tudok kihúzni. Tudom tudom béna vagyok meg minden, de mégis mit csináljak?
2011. máj. 14. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne áruld el senkinek.

Ha a fönök kérdi ki volt, mindent tagadj vagy kend rá a titkárnőre.

2011. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A titkárnőre én is rákenném.
2011. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez magától értetődne, ha melóban lennék, de otthon szerencsétlenkedek:D
2011. máj. 14. 15:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Imádom ezt az oldalt, itt még hasznos választ sose kaptam kérdésre:D A problémát megoldottam.
2011. máj. 14. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!