Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet bérelni egy napra seed...

Lehet bérelni egy napra seed szerót sms fizetéssel?

Figyelt kérdés
Még soha nem használtam seed szervert és ki szeretném próbálni. De sms fizetéses kellene. Van ilyen?
2011. máj. 14. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
van de 1 hónap a minimum azt hiszem...2-3e Ft-ért...
2011. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még ilyennel...
2011. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 napra nem lehet de többre minimum 4re igen. 400ft+áfa azaz 600 ft ha jól tudom. viszont nem éri meg. szinte semmit nem seedel, kipróbáltam énis, és nagyon lassú. a saját netemmel gyorsabban seedelek. 1000KB/s és 20 giga tárhely. [link] ha mindenképp ki akarod próbálni akkor regisztrálj be majd válaszd ki a csomagot és küld el az sms-t.
2011. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Á, nem. Elhiszem hogy szar. Ha meg az, akkor semmi értelme. Köszönöm a válaszod. Legalább megtudtuk, hogy ez nem jó. :)
2011. nov. 9. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!