Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Macbook Pro vagy Macbook...

A Macbook Pro vagy Macbook Air notebook-ok jók?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami minőségi laptopot venni, ezeket néztem ki. Nem játékra kell, hanem internetezésre és zeneszerkesztésre (analóg szintit és keverőpultot akarok hozzákötni). Erre jók ezek a laptopok? Még a HP Elitebook-on is gondolkozok amúgy.
2011. máj. 14. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó gép, a kérdés az, hogy számodra mi a fontos.


Az Air egy ultravékony gép, aminél a fő tervezési szempont a méret és a súly minimalizálása volt. Én ezt csak akkor venném, ha kell egy gép amit utazáskor magammal tudok vinni.


Macbook Pro egy az Apple által gyártott jó minőségű laptop. Magyarországon jóval feljebb árazott termékek mint az USA-ban, és sokan csak "státuszszimbólumként" veszik meg. Amennyiben az ár nem probléma és szereted a MacOS-t úgy ez egy jó választás. Mac-eket gyakran használják stúdióban.


HP gépek is jók, olcsóbbak mint a Macek.

2011. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha macbookot akarsz venni, akkor a macbook pro-t, mert az air-ben nincs dvd meghajtó, meg asszem csak 1 v. 2 usb port van. meg a pro-nak jobb a hardvere.
2011. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha megfizethetted, akkor MacBook Pro. A beleépitett hangkártya kiválló minőségű, nagyon alkalmas különféle zenék keverésére, nem egy DJ használja. Nekem HP G42 laptopom van, de a hangkártyája nem egy nagy szám. Volt olyan, hogy kihagyott a hang 1-2 mp-ig.
2011. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!