Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy Samsung P2250 22"...

Vettem egy Samsung P2250 22" LCD monitort de a felbontása nem jó!? Többi lent.

Figyelt kérdés
mivel full hd monitor ezért beállítottam 1920x1080 felbontásra. és a firefox összement. ha kisebb felbontásra állítom akkor meg nem tiszta a kép. mi lehet a gond? légy szíves segítsen valaki.
2011. máj. 12. 11:41
 1/7 Jenci ***** válasza:
Nincs probléma.Annyit kell csinálni,hogy a CTRL+"+" gombot amíg megfelelő nagyságú lesz a kép.
2011. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi. és ezt minden oldalon csináljam meg? gyakorikerdesek.hu,facebook.com stb.? mert hiába nagyitom fel a többi utána ugyan olyan kicsi marad.
2011. máj. 12. 11:50
 3/7 Jenci ***** válasza:
Hát sajna igen.Tapasztalat.
2011. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké köszi:)
2011. máj. 12. 11:54
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

Az Operába be lehet állítani mekkora legyen az alapértelmezett nagyítás (és szerintem picit gyorsabb is mint a Firefox):

[link]

2011. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19-es monitorom van, a gyárilag ajánlottra kell beállítani a felbontást (gyártó honlapján fent van), ha nem adtak hozzá telepítőt. Aztán a grafikai kártya beállításait is úgy állítsd be, hogy képarány beállítása. Nekem nem torzít, a böngészők középen vannak.
2011. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és lassan két éve így van, nem kellett állandóan állítgatnom.
2011. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!