Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet letiltani egy...

Selender kérdése:

Hogy lehet letiltani egy program elindulását?

Figyelt kérdés

Van egy olyan gondom, hogy miután bekapcsolom a laptopom, bekapcsolás után kb. 5-10 perccel meg akar nyitni egy weboldalt a neten az internet explorer olyan 50-szer. Ez eléggé lelassítja a gépem és egy 10perc mire bezárogatom az összes oldalt. kezd idegesítő lenni a dolog.

szerintem összeszedtem valami vírust.

de a lényeg? hogy akadályozzam meg az explorert, hogy el tudjon indulni?


2011. máj. 11. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A futtatásba írd be ezt: msconfig , enter és ott letilthatod a programokat és a szolgáltatásokat is.
2011. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De vigyázz ezzel az explorerrel, nem tudom, hogy miért, de volt nekem olyan, hogy letiltottam és utána hibákat írt ki.

(Előző voltam.)

2011. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Például kezdj el vírust írtani...
2011. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát a vírusirtóm ilyen lejárt demó verzió... szóval nem hiszem hogy sok mindenre lehet már használni.

még egy ideig tűröm aztán meglátom mi lesz.

köszi a válaszokat

2011. máj. 11. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, fogod, ott a net, leszedsz pl. egy avast vírusirtót, az ingyenes és használod. Ennyi.

Nekem például Microsoft Security Essentials-om van másfél éve a Windows 7-emen , eddig egy vírusom sem volt és egyszer sem kellett újraraknom a gépemet. Igaz, h én használom mellette az Advanced System Care Pro-t, az sokat segít ezekben a hibákban, meg jó karbantartó program, lehet hogy neked is ez használna.

www.iobit.com, torrentben találsz hozzá serialt és patchet.

Hali ;)

2011. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

másik gépen nekem is Microsoft Security Essentials van... csak nem akarom a laptopra feltenni mert általában ha vírusirtót cserélek akkor mindig elrontottam vmit, mert a rendszernek ez nem tetszett... vírusirtó behisztizett.


majd ha ez újra lesz téve akkor átváltom rá.

2011. máj. 11. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!