Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ennyire nem lehet adni a...

Ennyire nem lehet adni a "hivatalos" játékgépigényekre? (Lent is! )

Figyelt kérdés
Eddig akármi játékot akartam játszani szaggatott, pedig volt ahol sokkal jobb a gépem mint az ajánlott... Kezdem azt hinni, Windows 7 miatt van...
2011. máj. 10. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy mi az ami szaggat és hogy milyen a géped?
2011. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát úgy nagyjából minden... Mai játékokat fel sem teszek...

Kezdhetném a Flatout-al... GTA VC-vel... GTA SA-al... rFactor... COD2... magyarul minden, minek nem kéne...


Gépem:

CPU: P4 3,10 GHz (nem celeron)

RAM: 2 GB

VGA: Radeon HD3650 [512MB, DX10, Shader Model 4.1,]

OS: Windows 7 SP1 (32bit)


Tudom, nem mai a VGA-m (2008-as) de szerintem akkor is illene mennie ezeknek a játékoknak...

2011. máj. 10. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Driverek, directx rendben? Cod2-nek nem szabadna szaggatnia, a többivel nem játszottam.
2011. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
driver a legújabb, rendszeresen frissítem (kb havonta jön új) DX az a gyári ami a Win7en alapból fent van (11) régebbit telepíteni nem enged, "újabb verzió van telepítve" ezt meg nem frissíti update-en sem...
2011. máj. 10. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az összes játék amit leírtál ment régebben(1-2 éve) ezen a konfigon:

proci:1.3 celeron

ram:448 sd

vga:32 mb geforce2 mx 200 vagy mi f.sz.

és szinte nevetséges^^

úgyhogy a driverekkel neked valami nagyon nem jó

2011. máj. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak simán kevés a ramod. én is win7-et használok, és az nálam alaphangon is megemészt 1,3GB ramot, úgyhogy, ha 2GB össz ramod van, az szerintem kevés
2011. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem. Mozillával, EVERESTEL eszik 674MB-ot (33%-a)

Ha semmi sem megy akkor 550 körül szokott lenne.


Ha elfogadsz egy jó tanácsot; válts antivírust és nézz szét az autorunban mert az nem normális! :D De azért köszönöm a válaszod.

2011. máj. 10. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Autorun ki van pucolva, semmi felesleges nem indul el.


Ami megy és sokat eszik, az az egyik svchost, ami ugye a csicsáért felelős (130MB), megy a Steam (80MB) meg a Sidebar (50MB). Ezekből lehetne spórolnom.

2011. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!